Orhangazi Belediyesi’nde bayramlaşma

Bursa Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ramazan bayramı öncesi son mesai gününde Belediye personelin Ramazan Bayramını sosyal mesafe kurallarına uyarak bayramlaştı.

İLÇELER 23.05.2020, 14:53
Orhangazi Belediyesi’nde bayramlaşma

“Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Başkan Yardımcıları İlhan Kılıç ve İbrahim Korkmaz ile birlikte Orhangazi belediyesindeki müdürlükleri tek tek gezerek belediye personelinin Ramazan Bayramını kutladı. Bayramlar berekettir, sevgidir, paylaşmaktır diyen Aydın Tüm çalışma arkadaşlarına sağlık, barış ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Başkan Aydın Ülkemizi etkisi altına alan bu salgın yüzünden bu bayram evlerimizden bayramlaşmak zorundayız. Gelecek bayramları daha coşku ile karşılamak istiyorsak eğer bu tedbirlerimizi sakın elden bırakmamalıyız. Bu küresel salgın sürecinde tüm personellerimiz mesai saati kavramı gözetmeksizin çalışmalarını sürdürdüler. Tüm çalışma arkadaşlarıma bu özveri çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Daha güzel bir Orhangazi için fedakârca çalışacak ve çabalayacağız. Ramazan Bayramının sizlere, ailenize, ilçemize ve ülkemize sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Evde Kalın Sağlıklı Kalın Çünkü #HayatEveSığar” dedi.

Yorumlar (0)
açık