banner4

banner9

banner8

Mezbelelik alan otoparka dönüştü

Hamidiye Mahallesinde bulunan 750 m2’lik mezbelelik alan, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan düzenlemeyle modern bir otopark alanına dönüştü.

İLÇELER 25.09.2020, 14:41
Mezbelelik alan otoparka dönüştü

Her gün onlarca aracın dahil olduğu İnegöl’de şehrin parklanma ihtiyacına cevap verecek otopark yapımlarına ara vermeden devam eden İnegöl Belediyesi, Hamidiye Mahallesi Kurtuluş Sokakta mezbelelik halde bulunan boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla adeta bölgenin çehresi de değişti.

Kralbet style="box-sizing: border-box; font-size: 12px;">ATIK PARSEL MODERN OTOPARKA DÖNÜŞTÜ

18 araçlık otopark ve beraberinde tretuvar ve çevre düzenlemesinin yapıldığı alanda, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger beraberindeki meclis üyeleri ve AK Partili yöneticilerle incelemelerde bulundu. Dülger, inceleme sırasında çalışma hakkında açıklamalarda da bulunarak şöyle konuştu: “Meclis üyelerimiz ve AK Partili yöneticilerimizle birlikte Hamidiye Mahallesi Kurtuluş Sokakta yapımı tamamlanan otopark alanında incelemelerde bulunuyoruz. Burada daha önce atık parsel diye tabir ettiğimiz mezbelelik bir alan vardı. Park Bahçeler Müdürlüğümüz vasıtasıyla burada bir çalışma yaptık. Yaklaşık 740 m22lik alan içerisinde 18 araçlık 270 m2 otopark oluşturduk. Sert zeminlerde renkli taş uygulaması yapıldı. Zamanla eskimeyecek wash beton dediğimiz yöntemle yaptık bu çalışmayı. Burada tretuvar alanımız yaklaşık 455 m2, otopark alanımız ise 270 m2. Mahallemizde 2020 yılı içerisinde yapmak istediğimiz farklı çalışmalarımız da var. Aynı zamanda devam eden çalışmalarımız da bulunuyor Hamidiye Mahallemizde. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyoruz.”

Yorumlar (0)
14°
açık
banner5
banner10