banner4

banner9

banner8

Karacabey’de parke taşı çalışmaları sürüyor

Karacabey’in hem görsel hem de altyapı açısından modern hale gelmesi için yoğun şekilde çalışmalarını sürdüren Bursa Karacabey Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerdeki parke taşı çalışmalarına da tam gaz devam ediyor.

İLÇELER 07.10.2020, 00:17 30.01.2021, 23:11
Karacabey’de parke taşı çalışmaları sürüyor

Ekipler, aralıksız sürdürdüğü çalışmalarla kış öncesi programa alınan mahallelerde parka taşı döşeme işlemini bitirmeyi planlıyor.

PANDEMİYE RAĞMEN ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRDÜ

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Özellikle bu yıl, saha çalışmalarının yoğun olacağı dönemde covid-19 salgını ile mücadelede etmek zorunda kaldık. Bir yandan pandemi ile mücadele ederken, diğer yandan da saha çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Ve pandemiye rağmen pek çok inşaatın bitmesini sağladık” dedi. Başkan Ali Özkan, havaların müsaade ettiği müddetçe çalışmaların durmadan devam edeceğini kaydetti.

TİTİZLİKLE İLERLİYOR

Öte yandan, belediye ekipleri tarafından bu zamana dek İsmetpaşa Mahallesi’nde 3 bin m2, Okçular’da 8 bin m2, Örencik’te 3 bin 700 m2 ve Yenikaraağaç’ta ise 7 bin 500 m2 parke taş çalışmasının tamamlandığı belirtildi.

İkizce Mahallesi’nde 3 bin m2 ve Uluabat Mahallesi’nde de 2 bin m2 parke taş döşeme işlemi ise titizlikle sürdürülüyor.

Yorumlar (0)
14°
açık
banner5
banner10