banner4

banner9

banner8

Gürsulu öğrenciler Cumhuriyeti anlattı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Bursa Gürsu Belediyesi’nce düzenlenen “Cumhuriyet Demek” konulu kompozisyon yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

İLÇELER 30.10.2020, 22:17 30.01.2021, 22:56
Gürsulu öğrenciler Cumhuriyeti anlattı

“Öğrencilerimizin kalemlerinden süzülen duygu ve düşünceleri geleceğe olan umudumuzu güçlendirdi” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bugünün çocuklarının şekillendireceği aydınlık yarınlarda Cumhuriyetimizi kutlamak temennisiyle tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Onların tertemiz dünyalarıyla Cumhuriyet Bayramımızla ilgili hissettiklerini paylaştıkları kompozisyonlarla elde ettikleri başarılarının mutluluk ışığını gözlerinde görmek bizlere yetti. Hepsinin başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“Cumhuriyet Demek” konulu kompozisyon yarışmasında, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yazdığı kompozisyonlar, öğretmenlerden oluşan komisyon tarafından değerlendirildi. Yarışmada birinci olan öğrencilere bisiklet, ikinci olan öğrencilere akıllı saat, üçüncü olan öğrencilere mangala oyunu hediye edilirken, bir kompozisyon da mansiyon almaya hak kazandı.

Başkanlık makamında düzenlenen ödül töreninde, öğrencilere ödülleri Başkan Işık ve meclis üyeleri tarafından verildi.

Yorumlar (0)
14°
açık
banner5
banner10