banner4

banner8

Gürsu’da pandemi akşamları konserlerle renkleniyor

“Her Yer Sahne, Her Yerde Müzik” sloganıyla, Gürsu Belediyesi’nce düzenlenen sokak konserleri, sosyal medya üzerinden de canlı olarak yayımlanarak, pandemi dönemi akşamlarını renklendiriyor.

İLÇELER 12.02.2021, 11:02
Gürsu’da pandemi akşamları konserlerle renkleniyor

“Pandemi sürecinin ağır etkilerinin herkesin üzerinde yoğun baskı oluşturduğu bu günlerde, her hafta başka bir sokağımızda gerçekleştirdiğimiz konserlerle, hemşehrilerimize moral veriyoruz” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Hemşehrilerimizden aldığımız tepkiler yaptığımız işin gerekliliğini bizlere hissettiriyor. Ruhumuza iyi gelecek herşeye çok ihtiyacımız olan bu günlerde, müzik ruhun gıdasıdır sözünden yola çıkarak, Gürsumuz’un sokaklarını müzikle dolduruyoruz. Her hafta, ilçemizin insan yoğunluğunun fazla olan noktalarında gerçekleştirdiğimiz konserlerle hemşehrilerimizi biraz olsun pandemi sürecinin bunalmışlığından uzaklaştırmayı amaçlıyoruz. Hem hemşehrilerimize keyifli zaman geçirme imkanı sağlıyoruz hem de müzisyenlerimizin bu zor zamanlarında onlara destek olmuş oluyoruz. Pandemi süreci kurallarını unutmadan düzenlediğimiz konserlerimizi, özgürce hep bir ağızdan şarkılar söylediğimiz güzel günlerde, en kısa zamanda, yeniden, omuz omuza gerçekleştirmeyi diliyoruz ” dedi.

                  Kültür kenti Gürsu’yu oluşturmak hedefiyle, Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikler kapsamında, “Her yer sahne her yerde müzik” sloganıyla düzenlenen konserler, maske, mesafe ve temizlik kuralları gözetilerek gerçekleştiriliyor. Konserler sırasında izleyicilerin kalabalık bir kitle olarak toplanması engelleniyor.

Yorumlar (0)
25°
açık
banner5