banner4

banner9

banner11

Eğitim kampı için “Dostum” dediler

İstanbul merkezli kurulan ve üniversite öğrencileri tarafından sosyal farkındalık alanında faaliyetlerini sürdüren Bir Küçük Mucize isimli dernek, eğitmen kampı için bu yıl İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi’ni (DOSTUM) tercih etti.

İLÇELER 14.03.2020, 19:31 15.03.2020, 19:32
Eğitim kampı için “Dostum” dediler

İstanbul’da üniversite öğrencileri tarafından kurulan ve Türkiye’nin birçok şehrinde sosyal farkındalık faaliyetlerini sürdüren Bir Küçük Mucize isimli dernek üyeleri, eğitmen eğitimleri için düzenleyecekleri kampı bu yıl İnegöl’de gerçekleştiriyor. İnegöl Belediyesi’nin turizm alanında önemli yatırımlarından biri olan Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM), Bir Küçük Mucize Derneğine ev sahipliği yapıyor.

İstanbul ve Bulgaristan’dan gelen eğitici ve eğitmenlerin katılımıyla yaklaşık 15 gün boyunca İnegöl Belediyesi DOSTUM tesislerinde kamp yapacak olan grubu, Belediye Başkanı Alper Taban da ziyaret etti. Başkan Taban, burada dernek görevlisi üniversite öğrencileri ile bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Taban öğrencilere İnegöl’de yapılması planlanan projeler ile ilgili de bilgiler vererek, İnegöl’ün kültürel ve sosyal alanlarını anlattı.

Öğrenciler ise ilk geldikleri an itibariyle İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezinde en iyi şekilde misafir edildiklerini, bungalov evler başta olmak üzere tesisin çok güzel olduğunu dile getirdiler. Dernek üyeleri, sağlanan imkanlar için de Başkan Taban’a teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar (0)
20°
kapalı
banner5
banner10