banner4

banner9

banner8

Ağrı: Başkan’dan Ramazan Bayramı mesajı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İLÇELER 24.05.2020, 15:49 30.01.2021, 23:14
Ağrı: Başkan’dan Ramazan Bayramı mesajı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın mesajı şu şekilde:

“Bayramlar sevgiyle kucaklaşmanın sağlandığı, bütün küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, hastaların, yaşlıların, kimsesizlerin, dost ve akrabaların ziyaret edildiği müstesna günlerdir. Manevi duyguların en üst düzeye çıktığı bu güzel günlerin hazzını yaşayarak dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirmeli, savaşın, acının, gözyaşının olmadığı bir dünya için dua etmeliyiz.

Bu bayram malesef ki, sevdiklerimizle hasret, sevgi ve muhabbetle bir araya gelemeyeceğiz. Fiziki mesafe olarak her ne kadar bu bayramda yüz yüze görüşemesek de, bir sıcak tebessümümüz ile içlerini ısıtabileceğimiz, dualarına her zaman muhtaç olduğumuz anne ve babalarımız ile aile büyüklerimizi, akraba, dost ve sevdiklerimizi telefon ile arayarak onların yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Bayram ziyarete giderek bayramlaşmayalım. Evlerimizde kalıp alınan kurallara uyalım ki, bir daha ki bayramları hep birlikte coşku içinde bir bayram kutlayalım.Belediyemize bağlı birimler görevlerinin başında her türlü ihtiyaç için teyakkuzdadır.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizde ve güzel Ağrı’mız da yaşayan bütün vatandaşlarımızın, çalışma arkadaşlarımın, bayramlarını en içten dileklerimde kutluyor, bayramın huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ediyorum”

Yorumlar (0)
14°
açık
banner5
banner10