banner4

banner9

banner8

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın talimatı üzerine Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları İznik'e çıkarma yaptı.

BÜYÜKŞEHİRLER 06.09.2020, 01:20
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta'yı makamında ziyaret ederek İznik'e yapılacak yatırımları tek tek ele aldılar.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bektaş, Fen İşleri Müdürü ve Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Acar, İmar İşleri Müdürü Enes Emrah Açıkgöz, Bursa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Hakan Bebek, Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Düşünsel Şentürk, BURFAŞ Genel Müdürü Ömer Furkan Banaz, Tarım A.Ş. Genel Müdürü Fetullah Bingöl, Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürü Ali Altınoğlu, BUSMEK Genel Koordinatörü Eyüp Arda bir dizi incelemelerde bulundu.

İznik Sahil projesini, İznik Belediyesi İzzet Peşte Kamp ve Eğitim Merkezi, İznik Hespekli Yaş Sebze ve Meyve Hali, Davud-i Kayser Türbesi, Yeşil Cami ve Şeyh Kutbettin Cami ve Türbesi ile Boyalıca Mahallesi’nde bulunan çalışmaları yerinde incelediler.

Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan'a Çini vazo hediye etti.

Yorumlar (0)
14°
açık
banner5
banner10