banner4

banner8

Başkan Zorluoğlu'ndan 23 Nisan sürprizi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde 2019-2020 eğitim öğretim yılında il genelinde düzenlenen ‘4. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sabahına sürprizle uyandı. Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından evlerine gönderildi.

BÜYÜKŞEHİRLER 23.04.2020, 18:26
Başkan Zorluoğlu'ndan 23 Nisan sürprizi

BİLEĞİNİN HAKKIYLA KAZANDIN

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 4. Kitap Okuma Yarışması’nda birinci olan 3’üncü sınıf öğrencisi Berra Kasım ile de video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. Berra’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Zorluoğlu, “Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile yaptığımız kitap okuma yarışmasında 3. sınıflarda birinci olarak çok güzel bir başarı gösterdin. Onun için seni kutluyorum. Ödülün olan bilgisayarı çok hak ettin. Kendi emeğinle, çok çok kitap okuyup, bu kitapları iyi şekilde anlayarak ve yarışmada da başarılı olarak, bileğinin hakkıyla bilgisayarı kazandın. O bakımdan seni tekrar yürekten kutluyorum. Elbette bu 23 Nisan’da okullarınıza gidemediniz, dışarıda gönlünüzce gezip eğlenemediniz ama bu sene böyle oldu. Eğer kurallara uyarsak inşallah kısa zamanda evlerimizden dışarıya çıkabileceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Zorluoğlu’na hediyesi için teşekkür eden minik Berra ise “Öncelikle bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Bugün 3 ayrı mutluluk yaşadım. Bugün hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hem bilgisayarımı aldım hem de sizinle konuşabildiğim için çok mutluyum” dedi.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
banner5