İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, düzenli olarak gerçekleştirdiği personel buluşmaları kapsamında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görevli personel ile bir araya geldi.

Kurum içi iletişime verdiği önemle düzenli olarak İnegöl Belediyesi bünyesinde bulunan müdürlüklerde görev yapan personelle bir araya gelerek belediye hizmetleri, şehrin sorunları ve ülke gündemine ilişkin konuları istişare eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yaz sezonunun sona ermesinin ardından yeni dönem istişare toplantılarının startını verdi. Bu buluşmalar kapsamında Başkan Aktaş, Salı günü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

HEDEF VE DÜŞÜNCELERİNİ PERSONELLE PAYLAŞTI

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Bayhan ile Hizmet Masası Sorumlusu Fatih Aydın’ın da hazır bulunduğu personel buluşması, 17.00’da Encümen Salonunda gerçekleştirildi. Aktaş, personel buluşmasında İnegöl Belediyesi’nin halkla iç içe olan müdürlüklerden biri olan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün çalışmalarıyla ilgili personelin görüş ve düşüncelerini dinledi. Bazı personeller burada Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün işleyişleri hakkında fikirlerini dile getirdi. Personele İnegöl ve İnegöl Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili düşüncelerini de soran Aktaş, motivasyona dikkat çekti. İnegöl’ün en önemli kurumlarından birinde görev yaptıklarını personele ifade eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş yapılan sohbet içerikli buluşmada Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinin fikir ve önerilerini ilgiyle takip ederken, aynı zamanda kendi hedef ve düşüncelerini de personeli ile paylaştı.

Belediye personelinin moral ve motivasyonunu arttırarak düşünce ve fikirlerini ilk ağızdan dinleme imkanı sağlayan sohbet toplantısının sonunda Başkan Aktaş, mesai saatlerinin dışında davetini geri çevirmeyip kendisine vakit ayıran personele teşekkür etti. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli de Aktaş’a bu faydalı görüşme için teşekkür ettiler.

Paylaş